Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Nowe Miasto wygrywa w Boguszowie

W sobotę rozegraliśmy pierwszy z trzech turniejów o Puchar Starosty Powiatu Wałbrzyskiego. Na boisku zaprezentował się rocznik 2004.

  Górnik Toyota Wałbrzych w ćwierćfinale Mistrzostw Polski!
Młodzi zawodnicy do rozgrywek przystąpili z dużym zaangażowaniem, dzięki czemu byliśmy świadkami wielu wspaniałych akcji, goli i pięknych interwencji bramkarskich. Turniej zdominowała drużyna Górnik Nowe Miasto Wałbrzych, która wygrała wszystkie mecze. Drugie miejsce zajęła Lechia Dzierżoniów, w której swoje pierwsze kroki stawiali tacy piłkarze jak Krzysztof Piątek, Jarosław Jach i Patryk Klimala.
Mamy nadzieję, że gościliśmy dzisiaj przyszłych reprezentantów Polski. Jako gospodarze zajmujemy trzecie miejsce. Solidna ekipa Jaworzanki Jawor z trenerem Marcinem Folcem, który zdobył 11 bramek w Ekstraklasie, zajęła miejsce czwarte. Niżej uplasował się debiutant na naszym turnieju MKS Pogoń Oleśnica. Końcowe miejsca dla ekip z Jedliny-Zdroju i Marciszowa. Najważniejsza jednak była dzisiaj dobra zabawa, a mamy nadzieję, że tej nikomu nie zabrakło. Dziękujemy za udział i zapraszamy na kolejne turnieje. 
Klasyfikacja końcowa:
źródło: FB Szczyt Boguszów Gorce
P