Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Duma nas rozpiera!

To był rok wielkich sukcesów Imperium Boxing. Cieszyliśmy się z wygranych w pojedynczych turniejach krajowych, międzynarodowych memoriałach, ale przede wszystkim cieszyliśmy się ze wspaniałych występów podczas Mistrzostw Polski i to podwójnie. Dlaczego? Zanim nasi herosi stanęli na ringu w zawodach seniorskich błyszczeli w tych młodzieżowych!

  Dereń dalej w Chełmcu

To pokazuje siłę wałbrzyskiej ekipy, którą opiekuje się Krzysztof Sadłoń. Udowadnia, że ogrom pracy jaką codziennie w klubie wkładają opiekunowie by ich podopieczni mogli triumfować, jest czymś wyjątkowym. Wylewany na treningach pot, częste wyjazdy i życie na walizkach jest wynagradzane właśnie w takich chwilach.

Zawodnicy Imperium Boxing Wałbrzych podczas ostatnich Indywidualnych Mistrzostw Polski w Boksie Olimpijskim w Zabrzu wywalczyli aż 6 medali. Połowa z nich była koloru złotego. Ponownie też doszło do losowania w finałowym pojedynku pomiędzy siostrami Mięgoć, które trenując boks, obiecały swojej mamie, że nigdy nie staną na ringu naprzeciw siebie. Słowa dotrzymały i znów cieszyły się ze złota i srebra.

Medale dla Wałbrzycha zdobyli:

Kinga Mięgoć – złoto,
Angelika Mięgoć – srebro,
– Kuba Krzpiet – złoto,
– Dawid Tomczak – brąz,
– Jakub Stępiński – brąz,
– Barłomiej Gołębiewski – złoto!
fot. FB Imperium Boxing