Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Olimpijczyk przegrywa! Ale Jazz liderem!

To była zaległa kolejka, ale dzięki sytuacji jaka wytworzyła się w trakcie wcześniej rozegranych spotkań, mieliśmy okazję zobaczyć rywalizacje na wysokim poziomie o wysoką stawkę.

  Flagowcy błyszczą formą

Układ gier sprawił, że już w pierwszym pojedynku zmierzył się ówczesny lider i obrońca tytułu z zeszłorocznym wicemistrzem. Liczyliśmy na super widowisko, a dostaliśmy coś więcej. Obie drużyny zagrały doskonale sprawiając kibicom wyjątkowo dużo przyjemności. Olimpijczyk Wałbrzych mimo prowadzenia i bardzo dobrej gry, tuż przed końcem zostało dogonione i co sprawiło wszystkich w osłupienie przegonione. Invenio sprawiło wielką niespodziankę, pokonując rywala, który przez półtora sezonu nie przegrał meczu.

Invenio QD – Olimpijczyk Wałbrzych 6:5

Ciekawie było też w w starciu Forever Football Team z Transway GK Auto Luks. Przez długie minuty spotkanie było wyrównane i trudno było przewidzieć jak się wszystko skończy. Świetne interwencje Radosława Brzezińskiego i Oskara Bilejszysa sprawiały, że każdy gol okazał się dużym wyzwaniem. Ostatecznie jednak wygrywają podopieczni trenera Piotra Borka.

Forever Football Team – Transway GK Auto Luks 6:3

Bardzo dużo walki w mecz z Ale Jazz włożyli zawodnicy T-Best Grzegorza Michalaka. Nie udało im się jednak wytrzymać tempa rywalizacji i z każdą kolejną minutą ekipa Michała Forysia zyskiwała co raz większą przewagę. Wygrana przy jednoczesnej porażce Olimpijczyka, pozwoliła Ale Jazz wrócić na fotel lidera.

Ale Jazz – T-Best 8:2

Zacięte było też spotkanie dwóch zespołów, którym w bieżącym sezonie, jeszcze nie udało się wygrać. Joysonquin postanowił zagrać odważnie i zaatakował. Drużynie udało się stosunkowo szybko zdobyć bramkę, która dała prowadzenie. Nie udało się jednak korzystnego wyniku utrzymać do końca spotkania. ForFun sukcesywnie zbliżał się do bramki rywala by w końcu przeprowadzić akcje, które pozwoliły umieścić piłkę w siatce rywala.

Jousonquinn – ForFun Wałbrzych 1:2

Na koniec o punkty powalczyli Zrzeszeni Wałbrzych i Śmigielski Ogrodzenia. Wielu kibiców faworyta upatrywało w drużynie z Mieroszowa, która starała się narzucić swój styl i rytm gry, ale Zrzeszeni nie zamierzali rezygnować z prowadzenia gry. Jak się później okazało, w bardzo ciekawym spotkaniu zobaczyliśmy w sumie 9 bramek. Komplet punktów zainkasowali wałbrzyszanie.

Zamów transmisję LIVE, Sportowy Wałbrzych

Zrzeszeni Wałbrzych – Śmigielski Ogrodzenia 6:3

[anwpfl-standing title=”” id=”26445″ exclude_ids=”” layout=”” partial=”” bottom_link=”” link_text=”” show_notes=”1″]