Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Niki zmienia halę na piasek

Przed wczorajszym derbowym spotkaniem przeciwko MKS Volley Świdnica Chełmiec Wodociągi Wałbrzych pożegnał swoją etatową zawodniczkę.

  Nasi bokserzy na Suzuki Boxing Night
Oficjalnie podziękowaliśmy i pożegnaliśmy naszą zawodniczkę Nicole Jochym, która otrzymała powołanie do Kadry Polski Seniorek w siatkówce plażowej! 
Swoją przygodę z siatkówką Nicole Jochym rozpoczynała w 2011 roku, pod okiem trenera Mieczysława Strameckiego. Pasje do siatkówki plażowej rozwijała w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Spale. Po ukończeniu liceum wróciła do Wałbrzycha i ponownie broniła barw Chełmca.
Niki przez ostanie lata byłaś bardzo ważnym punktem naszego zespołu. Twoje zaangażowanie, wola walki i spotowa motywacja to poziom TOP. Dziękujemy za cały wkład w rozwój naszego klubu i siatkówki kobiet w Wałbrzychu. Zasłużyłaś na to swoją ciężką i sumienną pracą. Gratulacje i powodzenia! 
P