Kolejny świetny występ naszych zawodników!

W ostatnim czasie dużo dobrego możemy powiedzieć o występach zawodników Squash Club Wałbrzych, którzy z niemal każdych zawodów wracają z medalami.

Szczyt remisuje z Czarnymi

Tym razem doskonały występ zanotowali w Ogólnopolskim Turnieju Juniorskim kat. A w Bydgoszczy. Wałbrzyszanie startowali w kategoriach wiekowych od GU11 do OU19. Spośród 6 zawodników, 4 stanęło na podium. Maja Banasiewicz zwyciężyła w grupie GU11. Szymon Banasiewicz okazał się najlepszy w kategorii OU11.

Na 2 miejscu  w kategorii OU17 zawody zakończył Oskar Banasiewicz. Dobry występ zanotowała też Anna Furtak (kat. GU11), która ostatecznie uplasowała się na trzecim stopniu podium. W zawodach wzięli udział także Adam Heyń (kat. OU13 i OU15) oraz Zuzanna Furtak (kat. GU13).