Chabrowski dwa. Tłuścik raz. Zdrój trzy.

Wygrana Zdroju dała drużynie Kamila Jasińskiego pozwoliła przeskoczyć dotychczasowego lidera z Wałbrzycha. Sam mecz przeciwko drużynie ze Stroń Śląskich okazał się ciekawym widowiskiem.

Gorce wygrywają w dziesiątkę

Początek spotkania był dość spokojny. Obie drużyny starały się przede wszystkim wybadać możliwości rywala. Po kilku minutach gry pierwszą groźną akcję stworzyli sobie goście. Szczęście jednak sprzyjało Jaskółowskiemu, którego wyręczyli koledzy z zespołu. Później więcej zadziało się w polu karnym Kryształu. W 14 minucie sędziowie odgwizdali przewinienie w obrębie pola karnego.

Jedenastkę na bramkę zamienił Bartosz Chabrowski. Po kolejnym kwadransie gospodarze przeprowadzili genialną akcję, która zakończyła się drugim trafieniem Chabrowskiego. Przed przerwą kunsztem bramkarskim dwukrotnie musiał się jeszcze wykazać Marcin Jaskółowski. Gościom przyszło kończyć grę w osłabieniu.

W drugiej odsłonie działo się już zdecydowanie mniej. Kryształ zagrał odważnie i do samego końca starał się coś zmienić. Zdrój w odpowiedni sposób kontrolował przebieg meczu by w ostatniej minucie doliczonego czasu gry za sprawą Dominika Tłuścika ustalić wynik na 3:0.