Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Zdrój jedzie do Bystrzycy Kłodzkiej

Przed nami 18 kolejka rozgrywek Ligi Okręgowej. W najbliższą niedzielę, 26 marca 2023 roku podopieczni Trenera Kamila Jasińskiego pojadą do Bystrzycy Kłodzkiej, żeby zmierzyć się tam z drużyną miejscowej Polonii.

  Konrad Dawdo zagra w Tychach
Nasz niedzielny rywal zajmuje obecnie 8 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 23 oczek. Polonia w poprzedniej serii gier przegrała na wyjeździe ze Zjednoczonymi Żarów 0:2. Zdrój po remisie Górnika Nowe Miasto Wałbrzych w poprzedniej kolejce wskoczył na fotel lidera i ma na swoim koncie 42 punkty. Nasz zespół wyprzedza o jedno oczko wspomnianych już wcześniej wałbrzyszan i aż o 10 punktów Victorię Świebodzice i Nysę Kłodzko, które dzielą trzecie i czwarte miejsce. W ostatniej kolejce Zielono-Czerwoni pokonali przed własną publicznością drużynę Kryształu Stronie Śląskie 3:0.
Na jesieni aktualny lider rozgrywek pokonał zespół z Bystrzycy Kłodzkiej 5:1 po dwóch bramkach Konrada Zwolenika i Bartosza Chabrowskiego, oraz jednej Pawła Tobiasza. Dla Polonii jedyną bramkę zdobył wtedy Mateusz Grudzień. Początek meczu o godzinie 15:00.