Chabrowski ratuje punkt w doliczonym czasie

Zdrój, który po wpadce Górnika Nowe Miasto w 17 kolejce, wskoczył na fotel lidera, walczył w Bystrzycy Kłodzkiej o to by w tym fotelu rozsiąść się na dłużej.

Szczyt remisuje z Czarnymi
Podopieczni trenera Jasińskiego znali już wynik drużyny z Wałbrzycha, która zwyciężyła w Domaszkowie, co sprawiło, że Zdrój zaczął od wyjątkowo mocnego uderzenia. Bramka Zwolenika w 5 minucie gry dała odrobinę wytchnienia i swobody w kreowaniu. To przyniosło kolejnego gola. Dwubramkowe prowadzenie utrzymało się do przerwy.
Po zmianie stron drużyna z Jedliny doznała szoku. Gospodarze szybko zdobyli bramkę kontaktową. Po 10 minutach był już remis, a po kolejnych 120 sekundach kibice Polonii cieszyli się z prowadzenia. Zdrój przez ponad pół godziny gry starał się wyrównać. Szansa nadarzyła się już w 5 minucie doliczonego czasu gry. Dotknięta w polu karnym ręka dała gościom wymarzoną sytuację. Bartosz Chabrowski wytrzymał presję i z 11 metrów umieścił piłkę w siatce.
Nasz Zdrój tylko zremisował w Bystrzycy Kłodzkiej. Bramki dla Zielono-Czerwonych zdobyli w tym meczu Konrad Zwolenik, Bartosz Rzeszót, oraz Bartosz Chabrowski z który w piątej minucie doliczonego czasu gry skutecznie egzekwował rzut karny dając naszej drużynie jeden punkt – czytamy na profilu społecznościowym Zdroju.
Brawa dla drużyny, która z wyniku 0:2 potrafiła odmienić swoją bardzo dobrą grą wynik meczu na 3:2. Niestety w ostatniej akcji tracimy bramkę dająca nam wygrana po rzucie karnym. Wielka szkoda, jednak przed spotkaniem taki wynik bralibyśmy w ciemno – cieszą się