Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Powalczyli w Głogowie

Bokserzy Kaczor Boks Team wzięli udział w meczu bokserskim Zagłębie Miedziowe vs Zagłębie Węglowe. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Miedziowych 16:4.

  Pangolin Stuck in Storm Drain
Do Głogowa wybraliśmy się 6 osobowym składzie. Towarzyszyli nam zaprzyjaźnieni zawodnicy ze Strzegomia oraz nasi sąsiedzi z Czech. Ksawier Wewiór pokazał się ze znakomitej strony i pokonał Dominika Mazijego, przez poddanie sekundanta z Lubina po drugiej rundzie. Bryan Spiechowicz uległ dużo bardziej doświadczonemu zawodnikowi MOSM Tychy, mimo tego stoczył wyrównany bój. Szymon Sikorski po bardzo emocjonującej walce i pięknych wymianach niestety zremisował z Szymonem Jarmolskim.
Fabian Kaczor po mocnym starciu zremisował w walce pokazowej z dużo starszym zawodnikiem z Legnicy. Kamil Szatny również w walce pokazowej zremisował po ciekawej walce. Patryk Helfsztain zremisował w „pokazówce” z zawodnikiem z Tych. Nasz najmłodszy fighter Natan, znakomicie się zaprezentował na tle swoich dwóch rywali. Wielkie brawa także dla naszych przyjaciół ze Strzegomia, od trener Sebastiana Jaszowskiego