Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Rozeszły się jak świeże bułeczki

To już kolejny sezon z rzędu, w którym koszykarze Górnika powalczą o awans do elity. W poprzednich latach widzieliśmy zacięte pojedynki. Zawsze jednak czegoś nam brakowało i z awansu najpierw cieszyli się w Słupsku, później w Łańcucie. Teraz jednak czuje się w powietrzu coś wyjątkowego. Czyżby to był ten moment?

  Wilku jednak nie dla Górnika

Kibice na ostateczne starcie czekają już od 29 kwietnia. Po wygranej w Starogardzie Gdańskim wiadomo było, że wałbrzyszanie zagrają w wielkim finale. Wiadomo było też, że pierwsze dwa mecze zagrają w Aqua Zdroju. Hali, która wypełniona po brzegi staje się miejscem magicznym.

Magia na trybuny wróci 13 maja. Organizatorzy przygotowali blisko 2500 wejściówek. W Internetowej sprzedaży biletów zabrakło już po 2 godzinach. W klubowej kasie ostatni bilet sprzedano zaledwie godzinę później. Przedstawiciele Górnika przekazali jednak dodatkową pulę biletów. Kilkadziesiąt sztuk, które będzie jeszcze można nabyć (Biuro Usług Turystycznych zButa w Galerii Victoria) zapewne też szybko zniknie.

Być może jeszcze jakieś niedobitki dostaną wejściówki w biletowej kasie w dniu samego meczu. Kasy mają zostać otwarte o godzinie 17:30

Jedno jest pewne WIARA JEST W NAS!

Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych – Dziki Warszawa

  • 1 mecz -> 13 maja 2023 – g. 19:00
  • 2 mecz -> 14 maja 2023 – g. 19:00