Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Nie będzie ekstraklasy. Dziki wygrywają serię 3:0

Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych nie zagra w przyszłym sezonie w ekstraklasie. Trzecia porażka oznacza, że wałbrzyszanie musieli uznać wyższość Dzików.

  Awans Wifamy i Mieszka

Nadzieja zawsze umiera ostatnia. Dzisiaj kibice wałbrzyskiej drużyny do samego końca wierzyli, że uda się przedłużyć serię do kolejnego dnia. Niestety gospodarze zagrali swoją koszykówkę. To wystarczyło do zwycięstwa. Trzecia porażka z rzędu z Dzikami Warszawa pokazała, że jest jeszcze wiele pracy do wykonania. Co dokładnie?

Należy dokładnie przeanalizować przyczyny niepowodzenia i zidentyfikować obszary, w których trzeba się poprawić. W takich trudnych momentach ważne jest jednak zachowanie spokoju i skupienie na rozwoju.

Kibice Górnika Trans.eu Wałbrzych z bólem w sercu, ale zapewne podejmą wyzwanie i wesprą swój ukochany zespół, pomimo straty szansy na awans. Warto pamiętać, że sport to nie tylko zwycięstwa, ale także porażki. To właśnie z tych trudnych doświadczeń można wyciągnąć cenne nauki i stworzyć solidne fundamenty dla przyszłych sukcesów.

Za ten sezon dziękujemy i już nie możemy doczekać się kolejnych emocjonalnych spotkań, w których oczywiście nasz zespół ponownie powalczy o ekstraklasę.

Dziki Warszawa – Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych 66:62 (19:14 | 14:18 | 22:15 | 11:15)

P