Włókniarz zgubił punkty

W meczu, którego wynik na pewno zaskoczył zarówno kibiców, jak i ekspertów, Włókniarz Głuszyca zremisował na własnym boisku z Wierzbianką 1:1.

Paweł Orawiec w Zdroju

Spotkanie rozegrane na stadionie w Głuszycy przyciągnęło spore grono kibiców, którzy liczyli na pewne zwycięstwo swojej drużyny. Zarówno Włókniarz Głuszyca, jak i Wierzbianka wyszły na boisko z ambicją, ale to goście zaskoczyli gospodarzy już we wczesnej fazie meczu. Wierzbianka zaczęła mecz bardzo energicznie, szybko przejmując inicjatywę i dominując w posiadaniu piłki. Ich wysiłki zostały nagrodzone w 28. minucie, gdy udało im się zdobyć prowadzenie.

Po stracie gola gospodarze postanowili odpowiedzieć, zwiększając tempo i zacieśniając swoją grę w środku pola. Ich wysiłki w końcu zostały wynagrodzone w 39. minucie, kiedy to Włókniarz zdołał wyrównać wynik. Druga połowa spotkania nie przyniosła większych zmian. Obie drużyny starały się osiągnąć przewagę, jednak żadna z nich nie była w stanie wykorzystać swoich okazji. Bramkarze obu ekip zaprezentowali się znakomicie, nie pozwalając na dalsze zmiany w wyniku.

[anwpfl-match match_id=”29058″ club_last=”” club_next=”” layout=”” sections=”” show_header=”1″]