Nysa o krok od wygranej

W meczu, który dostarczył kibicom wiele emocji, Górnik Nowe Miasto zremisował z Nysą Kłodzko. Obie drużyny zaprezentowały się z dobrej strony, a wynik meczu odzwierciedlał wyrównaną walkę na boisku.

Górnik Toyota Wałbrzych w ćwierćfinale Mistrzostw Polski!

Od pierwszego gwizdka sędziego obie ekipy wykazały się determinacją i ambicją, próbując zdobyć przewagę. Górnik Nowe Miasto rozpoczął mecz silnie, atakując zdecydowanie i stwarzając groźne sytuacje pod bramką przeciwnika. Do przerwy nikomu jednak nie udało się zdobyć bramki.

W drugiej części meczu goście zagrali odważniej. Zdobyli bramkę i byli o krok od wywalczenia kompletu punktów. Gol okazał się jednak zdecydowanie za małą przewagą. Padło wyrównanie i trenerzy obu drużyn dokonywali zmian taktycznych. W ostatnich minutach spotkania atmosfera była napięta, a zawodnicy obu ekip walczyli o zwycięstwo. Ostatecznie jednak, mimo starań, żadnej z drużyn nie udało się zdobyć decydującej bramki, co skutkowało remisem 1:1.