Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Złoto wałbrzyskiego policjanta

Ze złotymi medalami indywidualnie oraz drużynowo z VI Otwartych Mistrzostw Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc, które przy okazji były także IX Mistrzostwami Polski Służb Mundurowych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc, wrócił w miniony weekend asp. Łukasz Wółkiewicz. Policjant Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu dzięki znakomitej formie, od kilku już lat w zawodach reprezentuje Komendę Główną Policji.

  More than 1 million still without power in Houston in sweltering heat

Asp. Łukasz Wółkiewicz ten rodzaj sportu siłowego trenuje od ponad 20 lat i na co dzień należy do Klubu Sportowego Team Wrocław. Za sobą ma już wiele zwycięstw, a sobotnie wygrana jest koleją w jego dorobku.

W rozegranych w miniony weekend we Wrocławiu zawodach, w kategorii 75 kg open, wałbrzyski funkcjonariusz zajął pierwsze miejsce, podnosząc w drugiej próbie 165 kg. Tym samym nasz policjant poprawił się o 2,5 kg, porównując do poprzedniego występu w marcowej imprezie, a aż o 5 kg patrząc na dwa starty wstecz.

Pozostałe dwa złote krążki, które przy okazji zgarnął wałbrzyski funkcjonariusz, dotyczyły kategorii mundurowych indywidualnie oraz zespołowo z reprezentacją Komendy Głównej Policji.

źródło: KMP Wałbrzych