Nówka gwarantuje sobie wicemistrzostwo

Górnik Nowe Miasto zmierzył się z drużyną uważaną za outsidera rozgrywek. Mecz, który od samego początku wydawał się jednostronnym widowiskiem, potwierdził dominację Górnika, który pewnie zwyciężył 5:1. Wygrana dała wałbrzyskiej drużynie pewne 2 miejsce na zakończenie rozgrywek.

Paweł Orawiec w Zdroju

Górnik Nowe Miasto rozpoczął mecz z determinacją i agresywnym podejściem. Od pierwszych minut narzucił swój styl gry, utrzymując się na połowie przeciwnika. Ich szybkie akcje ofensywne sprawiały, że obrona Gromu nie miała łatwego zadania. Outsider rozgrywek, choć podjął próby kontrataku, miał trudności z utrzymaniem się przy piłce. Górnik wykorzystywał każdą okazję do szybkich ataków, tworząc groźne sytuacje pod bramką przeciwnika.

[anwpfl-match match_id=”29211″ club_last=”” club_next=”” layout=”” sections=”” show_header=”1″]