Cenny remis Zagłębia

Niezwykle emocjonujący mecz pomiędzy Zagłębiem Wałbrzych a Zielonymi Mokrzeszów zakończył się remisem 2:2. To nie tylko cenny punkt dla obu drużyn, ale także krok w stronę utrzymania się Zagłębia Wałbrzych w lidze. Spotkanie było pełne zwrotów akcji i niezwykłych sytuacji, które trzymały kibiców w napięciu do ostatniego gwizdka sędziego.

Ruszyła Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

Od samego początku meczu obie drużyny prezentowały ofensywny styl gry, starając się narzucić swoje warunki na boisku. Zagłębie Wałbrzych, mając świadomość wagi tego spotkania, starało się utrzymać kontrolę nad piłką i dominować w posiadaniu piłki. Zieloni Mokrzeszów natomiast, niezrażony renomą rywala, konsekwentnie atakował, próbując wykorzystać każdą okazję do zdobycia bramki.

Pierwszego gola zdobyli jednak gospodarze. Od kilku spotkań wysoką formą może pochwalić się Wiktor Smoczyk, który i tym razem wpisał się na listę strzelców. Pierwszy raz już w 5 minucie meczu.  Wydawało się, że drużyna gospodarzy przejmuje kontrolę nad meczem. Goście wyrównali jednak w najmniej oczekiwanym momencie i do przerwy mieliśmy remis 1:1.

W drugiej połowie emocje się nasilały, a tempo gry zwiększało. Obie drużyny starały się uzyskać przewagę. W końcu doczekaliśmy się też gola. Dobrze tego dnia radzący sobie na murawie, były zawodnik Zagłębia, dał swojej nowej drużynie prowadzenie. Kilka minut później odpowiedział jednak Smoczyk i mecz zakończył się podziałem punktów.