Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Włókniarz naciska na lidera

Mecz pomiędzy Włókniarzem Głuszyca a Czarnymi Wałbrzych dostarczył kibicom niezapomnianych chwil. Gospodarze nie bez problemu zdołali zdobyć trzy cenne punkty, wywierając jednocześnie presje na lidera.

Choć wydawało się, że mecz będzie bardziej jednostronnym widowiskiem, Czarni Wałbrzych dali z siebie wszystko i stworzyli wiele problemów dla swoich rywali. Włókniarz Głuszyca co prawda narzucił swój styl gry, starając się kontrolować przebieg meczu, a ofensywne podejście do zawodów stosunkowo szybko dało gospodarzom pierwszą bramkę.

Gol zdobyty przez Filipa Brzezińskiego wprowadził do gry więcej spokoju i pomimo, że na kolejne trafienia trzeba było poczekać do 53 minuty rywalizacji, wydawało się, że Włókniarz ma wszystko pod kontrolą. Sama druga połowa meczu przyniosła jeszcze większe zaangażowanie z obu stron. Zawodnicy nie szczędzili wysiłku, by pokonać bramkarza rywali.

Dwukrotnie zrobił to Patrick Rangel Mendes. Raz Wojciech Korulczyk i Czarni musieli zadowolić się wyłącznie brawami za pozostawienie po sobie dobrego wrażenia. Komplet punktów pozostał w Głuszycy

[anwpfl-match match_id=”29204″ club_last=”” club_next=”” layout=”” sections=”” show_header=”1″]