Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Kontrakt trenera Radomskiego wygasł

Kontrakt trenera Marcina radomskiego z Górnikiem Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych dobiegł końca i klub nie zdecydował się na jego odnowienie.

  Rozdali 10 kompletów medali
Umowa pomiędzy trenerem Marcinem Radomskim a naszym klubem dobiegła końca. Życzymy powodzenia w dalszej karierze oraz mówimy za wszystko Dziękujemy! – czytamy na social mediach klubu.
Tak za współpracę podziękował sam szkoleniowiec.

Dziękuję wszystkim kibicom za ten sezon, ale i za poprzednie. Klimat jaki robicie na wałbrzyskiej hali jest rzeczą, która zostanie ze mną do końca życia. Dziękuję kibicom, którzy poświęcali swój czas i jeździli za nami po całej Polsce i wspierali nas na wyjazdach. Do hejterów, bo pierwszy raz w życiu z takimi się spotkałem, mój bilans w Górniku to 80 zwycięstw i 35 porażek, awans do I ligi, play off beniaminka i teraz finał (te ostatnie 8 dni tego sezonu, będę niestety jeszcze długo pamiętał). Obyście zawsze mieli tak słabych trenerów do hejtowania, a Wałbrzych będzie się miał dobrze.

Jak pierwszy raz opuszczałem Wałbrzych to nie spodziewałem się, że tak szybko wrócę, dlatego teraz żadnych drzwi nie zamykam, bo w Wałbrzychu zawsze dobrze się czułem i zawsze do niego wrócę, jak Górnik będzie miał taką chęć. Następnemu trenerowi życzę, aby zrealizował ten jeden jedyny cel, na który wszyscy czekają. Dziękuję za wszystko!!!

P