Stanowice przegrywają z Mineralnymi

W meczu pomiędzy Stanowicami a drużyną z Szczawna Zdroju doszło do niespodziewanego zwrotu wydarzeń, który zakończył się porażką Stanowic 1:3. Pomimo początkowego prowadzenia 1:0, drużyna nie była w stanie utrzymać przewagi.

Karolina wygrywa w dramatycznej końcówce

Spotkanie rozpoczęło się obiecująco dla Stanowic, którzy zdołali zdobyć pierwszego gola. Ofensywna postawa oraz dobrze zorganizowana defensywa sprawiły, że drużyna prezentowała się pewnie na boisku. Jednak Mineralni nie zamierzali się poddawać. Z determinacją szukali sposobu na wyrównanie. Udało się to jeszcze przed przerwą.

Po zmianie stron to MKS Szczawno Zdrój przejęło inicjatywę oraz kontrolę nad grą. Stanowice miały trudności z powstrzymaniem ataków przeciwnika. Pomimo ambitnej walki goście zdołali dwukrotnie pokonać bramkarza gospodarzy. Porażka Stanowic okazała się bolesnym ciosem dla drużyny, która miała nadzieję na pozytywny wynik.

Niestety mecz z MKS Szczawno-Zdrój pomimo prowadzenia, w drugiej połowie oddaliśmy inicjatywę drużynie przeciwnej, co gospodarze skrzętnie wykorzystali, wygrywając to spotkanie ️3:1. Warty podkreślenia jest fakt, że w tym meczu drużynę Seniorów wyprowadzały Skrzaty z AP Next-Gen Stanowice – czytamy na stronie klubowej drużyny ze Stanowic.