Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Przyjdź na festyn i pomóż Agatce

Już w najbliższą sobotę 1 lipca w godzinach 12-19 na obiektach sportowych ŚOSiR przy ul.Śląskiej odbędzie się Festyn Rodzinny, gdzie na Świdniczan czekać będzie mnóstwo atrakcji. Zarówno dla dzieciaków, jak również dla ich rodziców. Zapraszamy więc całe rodziny.

  Wróciły z brązowym medalem

Imprezę zaczniemy Turniejami sportowymi, a w jej dalszej części między innymi w godzinach 14-16, atrakcje związane z pokazami strażackimi czy też odwiedziny Policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Świdnicy. Zawitają również do nas motocykliści z Klubu BLACK DEVILS.

Festyn zakończymy meczem piłkarskim o godzinie 17, w którym zmierzą się Oldboje Polonii Świdnica z Olbojami Wałbrzyskiego Górnika. A wszystko to odbywać się będzie w otoczeniu mnóstwa atrakcji. Dmuchańce, loterie, animacje dla dzieci, no i pyszny domowej roboty catering. I rzecz najistotniejsza!!!

Całość środków finansowych, pozyskanych w tracie Festynu, przekazanych zostanie na pokrycie kosztów operacji serca trzyletniej Agatki Salamon, córeczki Patryka Salamona piłkarza Świdnickiego Klubu.Tak więc jeszcze raz serdecznie zapraszamy. Zabawa będzie przednia, a przy tym pomoc potrzebującym.

P