Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Sito wraca do Wrocławia

“Sito”, podobnie jak Arinze dołączył do Górnika w trakcie sezonu. W jego trakcie reprezentował nasz klub 29 razy i zanotował średnio 9.8 pkt na mecz.

  Tarta de Chocolate sin Horno: ¡Rápida y Sin Complicaciones! 😋🍫
Mogliśmy liczyć nie tylko na dużą dynamikę gry, ale również efektowne “latanie nad obręczą”. Kto wie o tym, że Sito jest Mistrzem Świata koszykówki 3×3 w kategorii wiekowej U-23 nie będzie zaskoczony, jakim wsparciem był dla nas. Michał, serdecznie dziękujemy za grę w naszym klubie, dużą pomóc i Twoje doświadczenie. Życzymy wielu sukcesów w dalszej karierze i myślimy spotkać się jeszcze gdzieś między koszami. Dziękujemy! 
Odpowiadając trochę na wcześniejsze komentarze, chcemy uświadomić, że klub nie prowadzi handlu zawodnikami, ani też się nikogo nie pozbywa. Współpraca z zawodnikiem jest podejmowana na podstawie obustronnej umowy i warunków współpracy, na jakie obie strony się zgadzają. Informowaliśmy też o tym, że rozpoczęliśmy współpracę z nowy trenerem i wspólnie z nim wypracowujemy zmianę strategii meczowej i zawodników. Będziemy informować na bieżąco poprzez nasze media społecznościowe czy konferencje o następnych krokach, jak będą one sformalizowane.
źródło: Górnik Trans.eu Zamek Książ Wałbrzych