Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Błażyński wciąż trenerem Nówki

“Zmieniliśmy klasę rozgrywek ale idee naszego klubu są trwałe. Sport łączy – nie dzieli. Budujemy sportową wałbrzyską rodzinę. Wychowujemy przez sport. Reprezentujemy dzieci, młodzież i seniorów, którzy tworzą nasz klub. Stawiamy na wychowanków naszego klubu, wałbrzyskich akademii miejskich i powiatowych. Nie zapominamy o tym, gdzie byliśmy i dzięki komu jesteśmy w tej chwili. Nie hejtujemy, nie krytykujemy, nie dzielimy – jesteśmy otwarci dla wszystkich i na wszystkie propozycje oraz możliwości. Politykę zostawiamy politykom. Zajmujemy się sportem.”

  Mieszko wygrywa z Chełmcem
Zgodnie z powyższym jest tylko jeden trener z którym chcieliśmy rozmawiać. Jeden trener, któremu chcieliśmy powierzyć naszą drużynę. Jeden trener, który nas jak dotąd nie zawiódł, w którego wierzymy i któremu ufamy. Jedyny trener, z którym chcemy budować IV-ligową drużynę jest Wojciech Błażyński – mówią w klubie z Wałbrzycha.
P