Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Kostko zagra dla Nówki

Po transferze z Zagłębia Wałbrzych przyglądaliśmy się z dużą uwagą zawodnikowi, który miał uzupełnić luki w defensywie. Gra Jakuba przypadła do gustu sztabowi trenerskiemu i obrońca będzie dalej reprezentował barwy drużyny z Nowego Miasta.

  Ruszyła Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
Kostek jest wyjątkowy. Naprawdę. Zawodnik kompletny, zdolny, może grać na absolutnie każdej pozycji. Mogę mówić o nim godzinami i to w samych superlatywach. Trafił do nas 3 lata temu z GKS Zagłębie Wałbrzych. I bardzo mnie to cieszy.Jest jednym z filarów naszego GNM. Drużyna zawsze może na niego liczyć. Widzi, co się dzieje na boisku – jakby czytał w myślach przeciwników. Potrafi ustawić grę. Generalnie uważam, że gdyby tylko uwierzył w siebie i zobaczył w sobie to, co ja w nim widzę, to już dawno grałby w wyższej lidze. Kiedy do tego dojdzie zależy tylko od niego. Wierzę, że nareszcie do niego dotrze to, jak dobrym zawodnikiem jest. Do tego koleżeński, zawsze uśmiechnięty – wprowadza dobry nastrój. Aaa… dodam jeszcze, że to największy fan treningowej siatko-nogi – mówi trener Błażyński.
Sebastian Raciniewski dodał:
Kostek to po prostu Kostek. Nic dodać, nic ująć. Spędziłem z nim godziny na rozmowach. I po każdej wiem, że za chwilę przyjdzie następna
P