Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Kamil Misiak zagra w Nowym Mieście

Kolejnym zawodnikiem jakiego przedstawił klub z Wałbrzycha jest Kamil Misiak.

  Nasi bokserzy na Suzuki Boxing Night
Kamil jest bardzo lubiany przez kolegów, pomocny dla młodych, podpowiadający bardzo mądrze i nigdy z pretensjami. Jest wzorem na boisku. Jak patrzę na jego zaangażowanie, nie tylko podczas meczu ale i na treningu, to muszę szczerze przyznać, że oczy moje się radują. Jest spokojny – w szatni i poza boiskiem. Podczas meczów i na treningach przechodzi przeobrażenie i staje się monstrum. Jak to zawodnicy mówią – a zwłaszcza nasz kapitan, Patryk – gdy jest Kamil za plecami to po stracie piłki się nie obracają, bo wiedzą, że zaraz ona wróci do nas. Kamil doskonale zabiera piłkę przeciwnikom, ma to coś, co pozwala mu czytać grę na boisku. Jest królem rotacji i zawodnikiem z doświadczeniem 2 ligowym. My go uwielbiamy, ale dla przeciwników litości nie ma – mówi trener Błażyński.
O za wodniku bardzo ciepło wypowiada się również prezes klubu.
Kamil grał w naszym klubie od dzieciaka. Przeambitny chłopak, który ciężko znosił porażkę. Gdy dogrywał koledze piłkę do pustej, a ten nie trafiał to było pewne, że uzyska miano ,,ślimoka lub mągoła”. To był jedyny młody zawodnik u którego to akceptowałem. Robił to też w wyjątkowy sposób, bo jego drużyna wręcz czekała aż to powie i z uśmiechem reagowała na jego teksty. Może dlatego, że sam dawał z siebie 200%. Kamil miał kilkutetnią przerwę – pokłócił się z piłką. Jednakże skoro zapowiedział powrót, to wiem, że da z siebie wszystko na boisku. Jest ogromnym wzmocnieniem GNM. Osobiście jestem bardzo szczęśliwy z powrotu Kamila – mówi Sebastian Raciniewski.
Trener Sebastian Kacperek skupia się cechach charakterystycznych zawodnika.
Pamiętam to charakterystyczne silne uderzenie Kamila. Jak trafiało w poprzeczkę to rozbrzmiewał gong, niczym z dzwonu Zygmunta
P