Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Górnik po dwóch grach testowych

Piłkarze Górnika Wałbrzych rozegrali w ostatnim czasie 2 gry kontrolne. Trener Adrian Mrowiec pieczołowicie przygotowuje drużynę do nowego sezonu w Lidze Okręgowej. Ciekawi tego jak wałbrzyszanie sobie radzą zerknęliśmy na gry sparingowe.

  Przedtreningówki Pompujące: Kluczowe Informacje o Ich Działaniu
W pierwszym meczu sparingowym z Polonią Środa Śląska, która występuje w Dolnośląskiej 4 lidze, Górnik przegrał bardzo wysoko, ale w tej grze trener sprawdził wielu młodzieżowców, co w jakimś stopniu tłumaczy plan na ten mecz.
W spotkaniu uczestniczyło 9 juniorów, zwłaszcza w pierwszej części meczu pokazali się z bardzo dobrej strony. Cztery gole to wielbłądy naszej defensywy. Wykładnią naszego stanu posiadania, będą kolejne mecze – informują w klubie.
1 mecz kontrolny:
Górnik Wałbrzych – Polonia Środa Śląska 0:7
Górnik – Pytlak (46′ Kubiak), Bartoszak, Stec, Aldeir Andre, Ziatdinov, Wiejacki, Nuriew, Zioła, Krynicki, Wyszyński, Tłuścik oraz Rogaczewski, Kobylański
W drugiej grze testowej, biało-niebiescy zmierzyli się z dużo słabszą Karoliną Jaworzyna Śląska.
W dzisiejszym meczu kontrolnym wygrywamy z Karoliną Jaworzyna Śląska. Trener Adrian Mrowiec miał dzisiaj do dyspozycji aż 22 zawodników. Kilka nowych postaci w drużynie, które powinny dodać nam jakości. Kilku starych, sprawdzonych wyjadaczy i młodzież, mocno pracująca o seniorski skład.
2 mecz kontrolny:
Górnik Wałbrzych – Karolina Jaworzyna Śląska 3:1
Górnik I: Kubiak, Kobylański, Migacz, Zaw.test. Zaw.test. Wiejacki, Aldeir Andrade, Zioła, Nuriiev, Rogaczewski, Tłuścik
Górnik II: Kocoń, Koniec, Stec, Rosicki, Pichurski, Ziatdinov, Sobiesierski, Krynicki, Grudziński, Krynicki, Krawczyk
Bramki – Tłuścik, Krawczyk, Krynicki