Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Nówka na sparingu z AKS

Kolejny mecz Nówki przed sezonem również nie wyjaśnił nam ile jakości jest już w zespole.

  Ratajczak z Jerzykiem poprowadzą Chełmca
W meczu pojawiła się połowa naszego podstawowego składu. Dla nas to była jednostka treningowa – nadal skupialiśmy się na kwestiach motoryki każdego z zawodników. Jestem zadowolony z tego aspektu – sama gra pozostaeia wiele do życzenia ale tak naprawdę w treningi stricte piłkarskie wchodzimy pod koniec tego tygodnia.
Drużyna AKS Strzegom zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Świetna gra. Super zgranie zespołu. Osobiście uważam, że jest to kandydat do awansu. Będziemy mocno kibicować im przez cały sezon i trzymać kciuki, by dołączyli do IV ligi.
Nie ma co się głaskać, wiem już dokładnie, gdzie jesteśmy. Kwestia składu staje się także coraz jaśniejsza. Jutro ostatni trening typowo motoryczny, który poprowadzisz Ty – Natalio.
Mam nadzieję, że go przeżyją, a później piłka, piłka i jeszcze raz piłka. Dodam tylko, że to było 12 mega intensywnych dni – 6 treningów i 4 sparingi – nasi zawodnicy mieli prawo być naprawdę zmęczeni. Co nie zmienia tego, że nasi przeciwnicy rozegrali świetne spotkanie i wynik 4 do 1 jest jak najbardziej odpowiedni – czytamy na stronie klubu z Wałbrzycha.