Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Nówka wraca z kompletem punktów

Ostatni mecz wałbrzyszan w Koleje Dolnośląskie 4 Liga okazał się udany i Górnik Nowe Miasto wrócił do domu z kompletem punktów.

  Wifama lepsza od Chełmca

Przede wszystkim Klub Sportowy Łomnica to bardzo rodzinne miejsce. Mam wrażenie, że wszyscy tam żyją swoją seniorską drużyną. Są bardzo przyjaźni (i zarząd i kibice) i łatwo poczuć się u nich po prostu dobrze. Nasi kibice dzielili trybunę z fanami Łomnicy – i to bez żadnych afer.

Co do meczu. Dużo różnych emocji. Przeciwnicy grali dość agresywnie, co w pewnym momencie wszystkich nas doprowadziło do stanu przedzawałowego. Alex Szymski najpierw wyleciał w górę a później z hukiem wylądował na ziemi. Na szczęście po paru minutach wrócił do gry.

Pierwsza połowa w naszym wykonaniu zostawia wiele do życzenia. Za to druga… przerwa została wykorzystana właściwie. W 46 minucie na boisku stanęli Ci sami zawodnicy ale ich gra była już inna.

Po precyzyjnym uderzeniu z dystansu Oliviera Łabiaka objęliśmy prowadzenie. Swoje 5 groszy dołożył Adrian “Wojtuś” Gębski zdobywając kolejną bramkę.

Musimy przyznać, że w niedzielę szczęście nam sprzyjało – ilość słupków/poprzeczek/rykoszetów/niecelnych “setek” przeciwnika była wysoko ponad średnią statystyczną. Tak to jest, pech Łomnicy – szczęście Nówki… i kolejne 3 punkty dla drużyny trenera Wojciecha Błażyńskiegoczytamy na profilu klubu.

KS Łomnica – Górnik Nowe Miasto 1:2 (0:0)

P