Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Zagrały o Puchar DAS

Młodzież wałbrzyskiego Chełmca uczestniczyła w walce o puchar DAS Dolnośląska Akademia Siatkówki DZPS.

Drużyna MKS Chełmiec Wodociągi I, pod wodzą Trenera Rafała Szulińskiego rozegrała jedno spotkanie z MKS MOS Wrocław – piłka siatkowa, w którym lepsze okazały się wrocławianki (2:1). Niestety, z powodu nieobecności drużyny z Milicza, nasz zespół na tym zakończył udział w turnieju.

Zespół MKS II (Trener Mieczysław Stramecki) rozegrał dwa spotkania. W pierwszym uległ MKS Polonia Świdnica – Młodzieżowy Klub Siatkówki I (1:2), w drugim natomiast wygrał (2:0) z zespołem Wataha Lubin. Odrobiny pikanterii dodaje fakt, iż zespół wilczyc prowadzi obecnie doskonale nam znany Trener Grzegorz Będziński – fajnie było się spotkać po przeciwnych stronach siatki.

Wyniki podajemy z kronikarskiego obowiązku. Wiemy jednak, że w turniejach takich, jak ten- szczególnie na początku sezonu- najważniejsza jest nauka. Dziś dziewczyny pokazały wiele dobrych akcji- począwszy od udanej zagrywki/ przyjęcia, poprzez rozegranie i atak. W wielu momentach ręce kibiców same składały się do oklasków. Na boisku widzieliśmy DRUŻYNĘ, która wspiera się w trudnych momentach i cieszy się po wygranej piłce. To dobry prognostyk na kolejne spotkania.

P