Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Futbol flagowy w Miners Wałbrzych

Od kilku lat w Wałbrzychu rozwija się dyscyplina, która za oceanem wiedzie prym popularności. Football Amerykański okazał się jednak sportem dającym się kochać również u nas. Miners Wałbrzych otwiera sekcję KFA Miners Wałbrzych – Flag Miners Wałbrzych!

  SP 50 Wrocław wygrywa finał dolnośląski
Z radością dzielimy się z Wami sukcesem rozpoczęcia nowego sezonu dla Miners Wałbrzych! Dzięki nieustającej determinacji i ciężkiej pracy, nasz klub osiąga coraz wyższe wyniki, zarówno sportowe jak i organizacyjne. Nie można zapominać o naszej najmłodszej sekcji, Minis Miners Wałbrzych, która towarzyszy nam już od ponad 5 lat. Młodzi sportowcy nie zwalniają tempa i wkrótce wezmą udział w kolejnych intrygujących projektach. Przez te wszystkie lata nasi najmłodsi zawodnicy poczynili ogromne postępy w swoim rozwoju indywidualnym oraz przyczynili się do sukcesów całej drużyny. Wielokrotnie stawiali czoła wyzwaniom na boisku, a ich głód kolejnych triumfów jest nie do zaspokojenia.
Mamy przyjemność zaprezentować Wam nową sekcję KFA Miners Wałbrzych – Flag Miners Wałbrzych!
Zapraszamy do śledzenia profilu Flag Miners Wałbrzych, gdzie odkryjecie:
• fascynujący świat futbolu flagowego, który łączy zabawę z rywalizacją,
• bezpieczną naturę tego sportu,
• interesujące historie oraz osiągnięcia naszych utalentowanych zawodników,
• klarowne zasady i regulacje futbolu flagowego, które postaramy się Wam przybliżyć,
Zapraszamy do aktywnego śledzenia naszej drużyny, udzielania wsparcia oraz – co najważniejsze – dołączenia do naszej football’owej rodziny!
Wspólnie tworzymy przyszłość!
Zapraszamy do wsparcia
P