Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Unia wyszarpała punkt w Kłaczynie

Rezerwy Nysy Kłaczyna rozegrały dobre zawody, które zakończyły się podziałem punktów, z których bardziej zadowoleni będą goście z Jaroszowa.

  Z Kotwicą w Aqua o 16
Mimo wąskiej ławki rezerwy rozegrały dobre spotkanie remisując z Unią. Wynik wydaje się być sprawiedliwy ponieważ obie drużyny stworzyły po kilka dobrych sytuacji bramkowych. Goście pierwsi zdobywają bramkę, na remis strzela Krzysztof Drzewosz. Na prowadzenie wyprowadza Nysę Stefan Kucharek po strzale z przewrotki. Była również poprzeczka po mocnym strzale Szymona. Druga połowa to przewaga gości, którzy doprowadzają do remisu Nysa miała piłkę meczową, ale w jakiś sposób bramkarz Unii wybronił strzał Stefana.
Koniec spotkania okazał się jednak bardzo ciekawy nie tylko ze względu na zaciętą rywalizację, ale przede wszystkim na kontrowersje związane z przedwczesnym zakończeniem meczu.
Według informacji uzyskanych z klubu z Jaroszowa, sędzia zakończył zawody w 84. minucie spotkania. Pikanterii dodaje fakt, że arbiter skorzystał z możliwości podyktowania przerwy na uzupełnienie płynów.
Nysa II Kłaczyna – Unia Jaroszów 2:2 (2:1)
P