Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Pierwsze punkty Podgórza. Liderzy wciąż bez porażki

Za nami 5 kolejka wałbrzyskiej Klasy B. Popularna Bundesliga przyniosła nam kilka ciekawych rozstrzygnięć. Pierwsze punkty wywalczyli piłkarze Podgórza. Wciąż bez porażki Wierzbianka i Błękitni. Drużyna ze Słotwiny może dodatkowo pochwalić się kompletem zwycięstw.

  Wystartowała długo wyczekiwana Liga NFL Flag Poland

Drużyna z Mokrzeszowa ma sporo problemów ze zdobywaniem punktów. Zaledwie jeden po czterech spotkaniach nie napawał optymizmem. Szczególnie, że kolejnym rywalem była drużyna z Mieroszowa, która pomimo, że ma kłopoty w obronie, potrafi grać bardzo mądrze w ofensywie. Potwierdziło się to w sobotnim starciu. KP Mieroszów pewnie zwyciężył wskakując na 9 miejsce w tabeli.

Zieloni II Mokrzeszów – KP Mieroszów 1:8

Unia Bogaczowice pomimo zaangażowania, nie potrafiła oprzeć się naporowi Wierzbianki, której udało się aż 6-krotnie umieścić piłkę w bramce. Goście utrzymali tym samym pozycję wicelidera rozgrywek.

Unia Bogaczowice – Wierzbianka Wierzbna 2:6

Błękitni jak przystało na lidera, nie zawiedli swoich kibiców i pewnie wygrali z Huraganem, aplikując swojemu rywalowi 3 bramki. Była to 3 wygrana przed własną publicznością. Zespół ze Słotwiny może też pochwalić się imponującym bilansem bramkowym (21:5). Daje to średnią ponad 4 goli na mecz.

Błękitni Słotwina – Huragan Olszany 3:0

Sprawdziły się prognozy trenera Podgórza, którego zespół zagrał drugi z rzędu naprawdę dobry mecz. Tym razem zakończony wygraną i dużą liczbą bramek. Rezerwy Nysy Kłaczyna starały się stawiać aktywny opór. Zabrakło jednak doświadczenia i odrobiny szczęścia. Wałbrzyszanie wygrali zdecydowanie.

Nysa II Kłaczyna – Podgórze Wałbrzych 1:6

W Dobromierzu kibice zobaczyli ciekawy pojedynek, w którym padło 5 goli. Goście okazali się odrobinę skuteczniejsi i zwyciężyli swojego rywala. Zdobyte 3 punkty pozwoliły awansować Unii na 7 miejsce w ligowej tabeli.

Zamów transmisję LIVE, Sportowy Wałbrzych

Płomień Dobromierz – Unia Jaroszów 2:3

W ostatnim meczu 5 kolejki Granit II Roztoka okazał się zdecydowanie lepszy od Orła Witoszów. Gospodarze szybko narzucili swój rytm gry, co przełożyło się na pewną wygraną. Dzięki 3 punktom Granit zbliżył się do czołówki rozgrywek.

Granit II Roztoka – Orzeł Witoszów 5:1

P