Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Zwycięstwo po trudnym meczu

Za nami ciekawe spotkanie, w którym kibice zobaczyli aż 8 bramek. Zaangażowanie zawodników przyniosło nam dużo emocji, które towarzyszyły nam do samego końca  rywalizacji.

  Z Kotwicą w Aqua o 16
Mecz rozpoczął się po naszej myśli, gdyż już w 7 minucie objęliśmy prowadzenie za sprawą Radka Łatki. Po 20 minutach górna piłka w nasze pole karne niefortunnie odbija się od ręki naszego zawodnika, po czym sędzia wskazuje na rzut karny, który skutecznie egzekwują goście. Iskra jednak nie odpuszcza i po strzale Patryka Igrasa zza 16 metrów piłka ląduje w bramce. Do szatni jeszcze jedną bramkę aplikuje Bartek Ogrodnik
W drugiej połowie rywale wyszli odważniej, jednak Iskra skutecznie kontrowała, dzięki czemu podwyższyliśmy prowadzenie na 4:1 ponownie dzięki Łatce. Mecz wydawał się być pod kontrolą, jednak w naszej drużynie paradoksalnie zamiast uspokoić grę zaczęliśmy się niepotrzebnie denerwować, co poskutkowało dwoma utraconymi bramkami w 60 i 75 minucie. W tym czasie rywale mieli drugiego karnego jednak z bardzo trudnej sytuacji wyratował nas Patryk Perlak, broniąc jedenastkę. Udana interwencja dała nam wiatr w żagle, dzięki czemu ponownie Radek Łatka zdobył trzecią bramkę, skompletował hat-tricka i ustalił wynik tego szalonego meczu.
Iskra Witków Śląski – Zieloni Mokrzeszów 5:3
P