Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Pobiegną dla Huberta

Już 4 listopada teren w pobliżu stoku narciarskiego w Lubawce ponownie ożyje. Tym razem za sprawą wydarzenia, które ma pomóc zebrać pieniądze na szczytny cel. Będzie to rehabilitacja Huberta Cierpikowskiego.

  Konrad Dawdo zagra w Tychach

W ramach zawodów odbędą się dwa biegi górskie i marsz Nordic Walking.

Zapraszamy na biegi górskie na dystansie 10km +370m i 20km +720m oraz dodatkowo marsz nordic walking na dystansie 5km. Trasa będzie oznaczona, będą punkty odżywcze, pamiątkowe medale za ukończenie, pomiar czasu i nagrody dla pierwszych 5 kobiet i mężczyzn na każdym dystansie.

Na chętnych, którzy zdecydują pojawić się tego dnia w Lubawce oprócz zawodów czeka też kulturalna niespodzianka. Organizatorzy zaproponowali bowiem gościom koncert trzech zespołów. Na scenie zobaczymy SILENTLive z Wałbrzycha, KAMI i Imaginację.

Oczywiście całość okraszona zostanie także innymi atrakcjami.

W trakcie wydarzenia będą warsztaty z ptakami drapieżnymi, które adresowane będą w dużej mierze dla dzieci i młodzieży, ale nie tylko. Po warsztatach będzie można sobie zrobić zdjęcie z ptakiem drapieżnych. Na miejscu zobaczymy także prelekcje ratowników GOPR z Karpacza, którzy opowiedzą, pokażą jak taka grupa funkcjonuje od środka, jakie zagrożenia czekają w górach w zimie. W trakcie wydarzenia odbędzie się konkurs ciast. Ciepłe posiłki będą serwowane przez myśliwych.

Wszystkie pieniądze przekazane będą na rehabilitację Huberta Cierpikowskiego, mieszkańca Pisarzowic (gmina Kamienna Góra), który jest chory na SMA

———————-
Link do wydarzenia:
Razem dla Huberta-Wielki Finał | Facebook

Link do zbiórki dla  Huberta:
Hubert Cierpikowski – zbiórka charytatywna | Siepomaga.pl

Link do zapisów na bieg:
Razem dla Huberta – Finał akcji (datasport.pl)