Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Gwarek na początku sezonu

Drużyna trampkarza Gwarka Wałbrzych jest już po 5 spotkaniach ligowych. Zapraszamy na krótką relację z ostatnich gier ligowych.

  Walczyły w Miliczu

KP Gwarek Lombi.com Wałbrzych – Zjednoczeni Żarów 0:10

Może to wyda dziwne ale mimo wysokiej porażki ten mecz był momentami bardzo dobry w naszym wykonaniu. Spokojnie można było strzelić w tym spotkaniu kilka bramek a nawet przez 30 minut drugiej połowy to my nadawaliśmy ton grze. Ale jak to w piłce bywa niewykorzystane sytuacje lubią się mścić. Oczywiście efekt końcowy to wysoka porażka ale nasz styl gry w tym dniu naprawdę mógł się podobać.

A.P. Mieroszów – KP Gwarek Lombi.com Wałbrzych 3:5

Rekord w historii Klubu pobity bo już w 48 sekundzie meczu przegrywaliśmy 0:2 🫣 . Jednak tego dnia Nadia Mierzwa była nie do zatrzymania i po jej 5 bramkach udało nam się odnieść pierwsze zwycięstwo w lidze. Bardzo fajna gra zespołu, ciągłe ataki na bramkę i mnóstwo stworzonych sytuacji. Tak w skrócie można opisać to spotkanie. Należy też wspomnieć o świetnym występie w bramce naszego napastniko-bramkarza Filipa Kowalika.

KP Gwarek Lombi.com Wałbrzych- AKS Strzegom 6:9

Spotkanie to prawdziwy rollercoaster, raz prowadziła jedna drużyna raz druga. Ostatecznie ulegamy drużynie ze Strzegomia ale nasza gra musi się podobać. Mnóstwo sytuacji, otwarta gra i co bardzo cieszy duża kultura na boisku. Wynik niekorzystny ale najważniejszy jest nasz rozwój jako drużyny ale i indywidualnie. Bramki tego dnia strzelają Nadia Mierzwa x 3, Filip Kowalik x 2 i Kamil Biziewski.

KP Gwarek Lombi.com Wałbrzych – Unia Stare Bogaczowice 10:4

Super mecz dla oka, bardzo odważna gra zarówno naszych zawodników jak i drużyny przeciwnej. Tym razem to my inkasujemy komplet punktów. Brawa za postawę należą się dla całej drużyny. Po raz kolejny bardzo dużo akcji, strzałów na bramkę oraz dobrych interwencji bramkarzy. Tego dnia bramki strzelają Nadia Mierzwa x 4, Filip Kowalik x 3, Borys Kaczkowski x 2 oraz Hubert Szymański.

Najbardziej we wszystkich spotkaniach cieszą nas postępy jakie zrobili nasi zawodnicy. Widać, że treningi przynoszą efekty. Wysoka kultura gry, dużo zagrań kombinacyjnych, wysokie już wyszkolenie techniczne. Na grę tych młodych piłkarek i piłkarzy naprawdę fajnie się patrzy. Czy wygrywają czy też doznają gorycz porażki ambitnie przychodzą na kolejną jednostkę treningową.

P