Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Młodzi grali w Starych Bogaczowicach

W sobotę w starych Bogaczowicach rozegrano drugi z trzech zaplanowanych turniejów o Puchar Powiatu Wałbrzyskiego Fair Play. Tym razem do rywalizacji przystąpiło siedem zespołów w kategorii Orlik. Zawody rozegrano w formule ligowej. Najlepiej zaprezentowali się młodzi piłkarze Karoliny Jaworzyna Śląska, którzy na koniec wyprzedzili drugą drużynę Górnika Wałbrzych oraz miejscową Unię Bogaczowice.

  Ruszyła Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

Najlepszym zawodnikiem wybrano Karola Dworniaka z Football Academy, królem strzelców został Karol Ciszewski z Karoliny, a nagroda dla najlepszego bramkarza przypadła Aleksandrowi Rosickiemu z Górnika II Wałbrzych.

Przyznano też nagrodę dla najlepszego technika, którego wyłoniono w konkursie żonglerki przeprowadzanego równocześnie przez Dobrosława Kowalskiego z Forever Football fun&sport. Bezdyskusyjną zwyciężczynią okazała się Lena Bumbu z Football Academy, której umiejętności żonglerki i freestyle’u zrobiły wielkie wrażenie na Dobrosławie.

W następną sobotę ostatni turniej z tej serii. Do rywalizacji staną zawodnicy w kategorii wiekowej Młodzik. Obok rywalizacji czysto piłkarskiej zobaczymy także próbę pobicia trzech rekordów w żonglerce różnymi piłkami, w tym rekordu Guiness’a piłką do rugby. Wyzwania podejmie się mający na swoim koncie wiele rekordów, Dobrosław Kowalski, który poprowadzi również warsztaty piłkarskie.

Specjalnie dla sympatyków piłki nożnej, freestyle’u i dobrej zabawy, będziemy obecni z naszymi kamerami. Zapraszamy na stadion Unii w Starych Bogaczowicach. Początek wydarzenia o godzinie 9:00

P