Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Słowianin za silny dla Nowego Miasta

Liczyliśmy na cud i wynik, który byłby dla miejscowych kibiców balsamem na ostatnie wyniki drużyny. Była walka i chęci, ale to nie wystarczyło by sprawić niespodziankę. Słowianin okazał się za silny dla Górnika Nowe Miasto.

  Rozdali 10 kompletów medali

Za nami trudny mecz, w którym goście okazali się zespołem dojrzalszym. Słowianin kontrolował grę przez pełne 90 minut, co bezlitośnie przełożył na okazały wynik. Niestety wałbrzyszanom nie udało się zdobyć choćby gola, który być może pozwoliłby uwierzyć, że można z przeciwnikiem powalczyć. Górnikowi udało się stworzyć kilka sytuacji. Nie udało się ich jednak zamienić na bramki.

Podopieczni trenera Wojciecha Błażyńskiego kolejny raz w rozgrywkach mieli też problem z wyprowadzaniem piłki spod własnego pola karnego. Momentami te same błędy były aż nadto irytujące. Cieszy intuicja bramkarza Fabiana Chrebeli, który broniąc kolejny rzut karny, ponownie wykazał się refleksem.

Niestety dzisiejsza porażka sprawia, że Górnik Nowe Miasto na dobre zadomowił się w strefie spadkowej i do bezpiecznego miejsca traci już ponad 15 punktów.

Górnik Nowe Miasto Wałbrzych – Słowianin Wolibórz 0:5 (0:2)

P