Przełamanie Iskry!

Po trzech porażkach z rzędu piłkarze Iskry kończą mecz z kompletem punktów. Zwycięstwo podopiecznych trenera Gryki jest tym bardziej cenne, że wywalczone na wyjątkowo trudnym terenie.

Ratajczak z Jerzykiem poprowadzą Chełmca
Wracamy z bardzo trudnego terenu z kompletem punktów. W niedługiej historii spotkań między nami, jeszcze nie udało nam się odnieść zwycięstwa w Stanowicach, dlatego tym bardziej punkty cieszą. W pierwszej połowie stworzyliśmy więcej sytuacji, dzięki czemu w 35 minucie wyszliśmy na prowadzenie. Wszystko wskazywało na to, że do szatni zejdziemy z prowadzeniem, jednak w dosłownie ostatniej akcji pierwszej połowy gospodarze wyrównali.
Po zmianie stron bardzo dobre zawody rozgrywali popularni Herbaciarze. Stwarzali sobie więcej groźnych sytuacji. Nie potrafili ich jednak przełożyć na zdobycze bramkowe.
Mimo przewagi ze strony rywala, nasz zespół przy mniejszej ilości sytuacji wyszedł ponownie na prowadzenie. Instynktowne zachowanie Filipa Krupy, ustaliło wynik spotkania! Braki kadrowe w dalszym ciągu nas prześladują, jednak dziś nastąpiło upragnione przełamanie, które pozwoliło nam na utrzymanie się w czołówce tabeli. Do końca rundy jesiennej 🍁 zostały jeszcze tylko 2 mecze. Najbliższe spotkanie już za tydzień, tj. w niedzielę 12 listopada o godzinie 13:30, gdzie na własnej murawie podejmować będziemy beniaminka Venus Nowice.
KS Stanowice – Iskra Witków Śląski 1:2