Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Młodzik Gwarka zakończył rozgrywki

Zakończył się kosmiczny sezon dla młodych zawodników Gwarka. Za nami wiele strzelonych bramek, odważna ofensywna gra, niezliczone pojedynki indywidualne jak również składne akcje drużynowe, niesamowite parady bramkarskie, ogromne zaangażowanie, poświęcenie, a przy tym wielka radość z gry i przebywania na boisku.

  Koszykarze dwukrotnie lepsi od Kotwicy
Kolejne cenne doświadczenie za nami, które na pewno zaprocentuje w przyszłości. Drużyna swoją postawą, za każdym razem przynosiła mnóstwo pozytywnych emocji i uśmiechu na twarzy. Zawsze chętni zdobywać bramki w całym sezonie 74 razy pokonywaliśmy bramkarza drużyny przeciwnej – to naprawdę robi wrażenie. Piękny sezon i trochę szkoda, że trzeba czekać na następny, aż do wiosny. Cieszą kolejne debiuty, w tej rundzie na boisku swoje pierwsze minuty zaliczyły kolejne dzieci , dodając do tego naszych kilkunastu „rutyniarzy” to zrobiła się pokaźna grupa Gwarkowiczów, odważnych młodych zawodników, którzy bez ciśnienia i zbędnej presji rozwijają się z treningu na treningu i z pewnością siebie wchodzą na wyższy poziom samoświadomości piłkarskiej, a to jest dla nas najważniejsze.
Strzelcy bramek:
Tymek Szuplewski 20
Wojtek Sprycha 17
Kajtek Dobosz 14
Monika Kamińska 6
Olaf Figiel 6
Julka Wiśniewska 4
Mateusz Przybylski 4
Fabian Chrzanowski 2
Ania Urbańska 1
Ponadto barwy klubu reprezentowali : Alan Maciak, Filip Pszczółkowski (bramkarze), Adam Sarnecki, Kacper Kłodawski, Szymon Duchnowski, Dawid Kęsiak, Oliwer Kordowski, Jakub Mulawa.
P