Huragan nie porwał Mieroszowa

Grząska murawa od początku meczu znacznie utrudniała grę, co przełożyło się na problemy z utrzymaniem kontroli nad piłką. Trudno było o składne akcje, ale pomimo ciężkich warunków obie drużyny stwarzały sobie sytuacje bramkowe.

Flagowcy błyszczą formą

Pierwszego gola zdobywają goście, którym w 18 minucie udało się wyjść na prowadzenie. Dośrodkowanie Pacześnego na bramkę ładnym strzałem głową zamienił Bobrowski. Po pół godzinie gry gospodarze doprowadzają do remisu, którym tuż przed końcem pierwszej połowy spotkania ponownie udaje się pokonać stojącego między słupkami Jankowskiego i to Huragan schodzi na przerwę prowadząc 2:1.

Po zmianie stron mecz się wyrównał. Zarówno zespół z Olszan jak i KP Mieroszów miały swoje szanse na zdobycie gola. Szarpana gra wymusiła na trenerach zmiany, które wprowadziły nieco ożywienia. Ostatnie minuty przyniosły sporo emocji. Gościom udało się ostatecznie doprowadzić do wyrównania. W jednej z ostatnich akcji meczu bramkę z rzutu karnego dla drużyny z Mieroszowa zdobył Mateusz Pieńkowski.

Huragan Olszany – KP Mieroszów 2:2 (2:1)