Szczawieński szok w iście zimowy wieczór

Przed meczem nikt nie zakładał, że podopieczne trenera Marka Olczyka przegrają z outsiderem rozgrywek. Zastanawialiśmy się jak szybko zakończy się to spotkanie. Mówiło się o godzinie gry. W gorszym wariancie 90 minutach. Stało się jednak coś, co wprawiło nas w osłupienie.

Karolina wygrywa w dramatycznej końcówce

Nierówna gra i stosunkowo proste błędy z pierwszego seta, udało się przykryć dość pewną wygraną. Niestety później było trochę inaczej i nieoczekiwanie to wrocławianki aż dwukrotnie zwyciężały niewielką liczbą punktów.

Pogrom w secie czwartym pokazał, że nasze zawodniczki potrafią zagrać fenomenalne zawody. Doprowadzenie do tie-breaku włączyło myślenie, że jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma. Kolejne 2 punkty też mogą cieszyć. Stało się jednak inaczej i na konto Chełmca powędrował jedynie punkcik.

Dlaczego? Być może problemy zdrowotne. Być może inna hala. Być może też narzucona przez otoczenie presja sprawiła, że nie udało się zwyciężyć w tym spotkaniu i tak jak wcześniej cieszylibyśmy się z 2 punktów, trzeba się cieszyć z tego jednego, jakże ciężko wywalczonego.

Chełmiec Wodociągi Wałbrzych – AS AZS Wrocław 2:3 (25:20, 22:25, 23:25, 25:6, 13:15)