Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Siatkarskie zmagania w Głuszycy

W miniony weekend w Głuszycy odbył się Pierwszy Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki. Zawody rozgrywały się w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Głuszycy. Zjechały drużyny między innymi z Zawiercia, Łodzi, Poznania, Sieradza, Warszawy, Krotoszyna łącznie ponad setka zawodników z 6 województw, aby zmierzyć się w siatkarskim turnieju.

  Nówka wygrywa z Bolesławcem

Było profesjonalnie, ekscytująco, emocje na trybunach wrzały. Choć spotkanie rozgrywało się w duchu Fair Play, to żadna z drużyn nie odpuszczała, a w grze było widać zaciętą rywalizację zespołów. Klub UKS KINDER VOLLEYBALL, w którym grają zawodnicy również z naszej gminy, rozłożył na łopatki inne drużyny, zajmując pierwsze miejsca w kategorii 2 na 2 oraz 3 na 3. No cóż, mistrz może być tylko jeden, a Gmina Głuszyca jest dumna, że tak ważne siatkarskie wydarzenia dzieją się u nas.

Zaszczyt wręczania medali z uśmiechem i dumą przyjął Burmistrz Głuszycy Roman Głód, który wspiera wszystkie inicjatywy i przedsięwzięcia na terenie naszej gminy. Kto wie?! Może kolejne Mistrzostwa Polski w Minisiatkówce odbędą się właśnie u nas? Drzwi naszych obiektów sportowych stoją otworem, a jest w czym wybierać!

źródło: UM Głuszyca

 

P