Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Zuzanna Gołębiewska z brązem Mistrzostw Świata

Przed wyjazdem na Mistrzostwa Zuza była w naszym studiu, gdzie mogliśmy z zawodniczką porozmawiać na temat jej pasji. Dzisiaj możemy cieszyć się z wyniku jaki młoda bokserka osiągnęła.

  Koszykarze dwukrotnie lepsi od Kotwicy
Najpierw od przebywałam na zgrupowaniu kadry narodowej przed Mistrzostwami Świata kadetów, które odbyły się w Armeńskim Erywaniu. Pod okiem trenerów trenowałam sumiennie zbliżając się wielkimi krokami do turnieju.
Na miejscu zameldowaliśmy się 21 listopada. Swoje walki zaczęłam już w 3 dniu od oficjalnego otwarcia. Pierwszą walkę miałam okazję stoczyć z reprezentantką Mauritiusa, w której wygrałam jednogłośnie (według sędziów 5:0). Druga walka była walką ćwierćfinałową, w której zawalczyłam z reprezentantką gospodarzy, wygrywając jednogłośnie na punkty (według sędziów 5:0). W trzeciej walce miałam okazję powalczyć o przejście do finału z reprezentantką Kazachstanu. Niestety uległam przeciwniczce.
Chciałam ogromnie podziękować mojemu tacie za poświęcony czas w moje przygotowania! Trenerom kadry narodowej za danie mi szansy w wystartowaniu w tak ważnym turnieju oraz kibicom, którzy byli ze mną od początku do końca!!!
fot. FB Zuzanna Gołębiewska
P