Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

AZS Częstochowa na początek styczniowych potyczek w Wałbrzychu

Już w najbliższą sobotę w Hali Wałbrzyskich Mistrzów pierwszy mecz przed własną publicznością w 2024 roku, rozegrają siatkarze KPS Chełmiec Wałbrzych. Do Wałbrzycha przyjedzie drużyna Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa, z którą w listopadowym starciu nasi siatkarze przegrali w trzech stosunkowo szybkich setach.

  Wystartowała długo wyczekiwana Liga NFL Flag Poland
W szóstej kolejce obecnych rozgrywek musieliśmy uznać wyższość naszych przeciwników, przegrywając w trzech setach. Zeszłoroczne starcia kończyły się wygranymi gospodarzy po pięciosetowych bataliach. Nie mamy zatem nic przeciwko, aby powtórzyć prawo serii zwycięstw gospodarzy.
W 2024 roku podopieczni trenera Łukasza Jurkojcia w ostatnich trzech wyjazdowych meczach wywalczyli dwa punkty. Domowe spotkanie będzie zatem szansą na podreperowanie zdobyczy punktowej. Czy tak się stanie?
Zobaczymy już w najbliższą sobotę 20 stycznia o godz. 19:00. Na wszystkich młodszych kibiców czekać będzie bezpłatna strefa gier i zabaw prowadzona przez UKS Kinder Volleyball – masa atrakcji, przyjdź z dzieckiem na mecz i razem z nami serwuj pozytywne emocje. Zapraszamy kibiców do Hali Wałbrzyskich Mistrzów przy ul. Wysockiego 11a. Wstęp bezpłatny.
P