Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Wicemistrzynie Dolnego Śląska!

Po spektakularnym awansie do finału wojewódzkich rozgrywek, podopieczne trenera Tomasza Barańskiego stanęły do walki z faworytem do medalu ogólnopolskich zmagań w swojej kategorii wiekowej.

  Dobry początek grupy U12

Nasze siatkarki postarały się napsuć krwi faworytkom, które jednak pierwszego seta wygrały w dość przekonującym stylu. To podziałało mobilizująco na wałbrzyski zespół. Chełmiec w pocie czoła walczył o każdy punkt, każdą piłkę. W efekcie druga odsłona meczu padła ich łupem.

Kolejnych dwóch partii, gospodynie nie wypuściły już z rąk. Złoto zostało we Wrocławiu. Srebrne medale zawisły na wałbrzyskiej piersi. To kolejny krok w rozwoju młodej drużyny, która teraz powalczy w turnieju Ćwierćfinałowym Mistrzostw Polski.

Pierwszy raz w wałbrzyskiej historii siatkówki żeńskiej – juniorki MKS Chełmca Wodociągi Wałbrzych wicemistrzyniami Dolnego Śląska. Brawo! – cieszą się w klubie.
Gratulacji nie szczędzili też byli trenerzy wałbrzyskiej młodzieży.
Amelia BaranPaulina MielniczukMaja Bielicka szczególne gratulacje! Ten medal jest zwieńczeniem Waszej pracy przez ostatnie kilka lat i wspaniałą pamiątką na koniec drogi w młodzieżowej siatkówce! ❤️🥳🔥Brawa również dla wszystkich pozostałych dziewczyn! Miło widzieć, aż tyle dobrze znanych mi twarzy! 😍👋 – pisał Kacper Jesiołowski.
Gratulacje dla Dziewczyn i Trener Tomasz Barański. W szczególności chciałbym pogratulować Inga Witek Maria Górska , Zuzia Jamroży , Oliwia Mrowiec , Marika Hassa. Ten sukces to nagroda za ciężką pracę wykonaną na treningach, wasze zaangażowanie i dążenie do celu. Jestem dumny że we wcześniejszych latach mogłem prowadzić Was w swoich zespołach🥰💪👏 Myślę że wszyscy Trenerzy z którymi pracowałyście są z Was dumni – skomentował Grzegorz Będziński.

Volley Wrocław – Chełmiec Wodociągi Wałbrzych 3:1 (25:19, 24:26, 25:20, 25:17)

P