Włókniarz wygrywa derby

Na takie mecze czeka się długo. Derby regionu, które zawsze przynosiły nam wiele emocji. Jesienią o zaledwie jedną bramkę lepszy był Zdrój. Tym razem role się odwróciły i to Włókniarz o gola wygrywa derby.

Pomóżmy Bartkowi wrócić do zdrowia!

Za nami ciekawy mecz, przy wspaniałej atmosferze na trybunach. To już nie pierwszy raz jak zachwycamy się dopingiem podczas rywalizacji tych dwóch drużyn. Zacięta rywalizacja od pierwszej do ostatniej minuty, sprawił, że trudno było przewidzieć jakim wynikiem zakończy się spotkanie.

Pomimo kilku okazji z obu stron, pierwszego gola zobaczyliśmy dopiero w doliczonym czasie pierwszej połowy. Rzut karny na bramkę zamienił Ręczkowski. Radość na trybunach i duże oczekiwania do drugich 45 minut sprawiło, że czuć było energię na boisku. Przełożyło się to na dobrą grę gospodarzy, którym udało się podwyższyć wynik na 2:0.

Od tego momentu można było odnieść wrażenie, że Włókniarzowi nic tego dnia nie może już przeszkodzić w odniesieniu jakże ważnego zwycięstwa. Nie zmieniła tego ambitna postawa gości, którym udało się zdobyć bramkę. Zabrakło jednak czasu na więcej.

Włókniarz Głuszyca – Zdrój Jedlina Zdrój 2:1