Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Przed nami zmagania w siatkówce!

Kolejną, wałbrzyską, odsłoną tegorocznej Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, będą zmagania siatkarskie. Już od wtorku (6.05) rozpocznie się turniej finałowy chłopców. Dziewczęta do walki o medale przystąpią 10 maja.

  Zdrój zmierzy się z Bielawianką

W obu turniejach do rywalizacji przystąpi 16 wojewódzkich reprezentacji. Zarówno u chłopców jak i u dziewcząt swoje aspiracje ma drużyna Dolnego Śląska. Jak to wszystko się ułoży? Zobaczymy w ciągu kilku najbliższych dni.

Zespół chłopców o fazę pucharową walczyć będzie w grupie D (Podkarpackie, Wielkopolskie, Zachodnio-Pomorskie). Dziewczęta zostały przypisane do grupy A (Świętokrzyskie, Pomorskie, Wielkopolskie).

Do fazy pucharowej awans uzyska 8 najlepszych zespołów, które dalszą część turnieju rozpoczną od ćwierćfinału. Finały turnieju chłopców zaplanowano na 9 maja. Dziewczęta zmagania zakończą 12 maja.

Sympatyków siatkówki, którzy nie mogą zobaczyć zawodów na żywo, zapraszamy przed telewizory. Zaplanowaliśmy transmisję z aż 26 spotkań turnieju. Pokażemy mecze grupowe drużyn, w których występuje reprezentacja Dolnego Śląska, dwa ćwierćfinały, półfinały, mecze o miejsca 3 i 5 oraz wielki finał.

Harmonogram transmisji znajdziesz >> TUTAJ <<

P