Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Zdrój zmierzy się z Bielawianką

Już w najbliższą sobotę, 25 maja 2024 roku w ramach festynu Charytatywny #MeczDlaEryka podopieczni Trenera Kamila Jasińskiego zmierzą się przed własną publicznością z aktualnym wiceliderem rozgrywek, zespołem Bielawianki Bielawa.

  Kamil Jasiński odchodzi ze Zdroju

Nasz najbliższy ligowy rywal tak jak już wspominaliśmy zajmuje 2 miejsce z dorobkiem 60 oczek, jednak do lidera z Ząbkowic Śląskich traci tylko 2 punkty. W ostatnim swoim meczu zespół z Bielawy pokonał u siebie Zjednoczonych Żarów 3:0. Nasz Zdrój plasuje się obecnie na 6 miejscu i ma na swoim koncie 45 puntów. W poprzedniej serii gier Zielono-Czerwoni pokonali w Bystrzycy Kłodzkiej zespół miejscowej Polonii 2:1 po trafieniu Pawła Tobiasza i bramce samobójczej.

W rundzie jesiennej jedlinianie podzielili się punktami z Bielawianką remisując w Bielawie 2:2. Dla Zdroju bramkę zdobył wtedy Bartosz Chabrowski. Drugie trafienie było samobójcze. Dla Bielawianki gole strzelali Łukasz Maciejewski i Mateusz Peroński. Jak będzie tym razem? Czy któraś z drużyn zainkasuje komplet punktów? A może znowu padnie remis? Wszystkich kibiców oczywiście serdecznie zapraszamy na Stadion w Jedlinie-Zdroju. Początek meczu o godzinie 17:00, lecz my zapraszamy już od 12:00 żeby wziąć udział w naszym charytatywnym przedsięwzięciu, o którym informowaliśmy już wcześniej.

P