Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Walim postraszył lidera

Gospodarze wyszli na prowadzenie w 24 minucie po fantastycznym uderzeniu Kamila Śmiałowskiego z rzutu wolnego. Kilka minut później mieliśmy już remis. W drugiej części spotkania goście przejęli inicjatywę i po jednej z akcji wyszli na prowadzenie. Bramka Oskara Wajdzika podziałała mobilizująco na miejscowy zespół.
Ataki gospodarzy stawały się coraz ciekawsze. Wydawało się, że bramka dla Walimia będzie czymś naturalnym, ale pomimo starań najlepszą szansę zmarnował Kamil Drąg. Piłka po jego strzale zatrzymała się na słupku.
Serdecznie dziękujemy wszystkim kibicom, którzy wzięli udział w dzisiejszej zbiórce na rehabilitację naszego wieloletniego kapitana Krzysztofa Byrskiego. Udało uzbierać się ponad 1400 zł, które zostały wpłacone na internetową zbiórkę, w imieniu Kibiców KS Walim. Do zbiórki dołączyli również nasi dzisiejsi rywale- Miejski Klub Sportowy Karolina w Jaworzynie Śląskiej. Serdecznie dziękujemy Wam za piękny gest oraz gratulujemy zwycięstwa i awansu do klasy okręgowej!! – czytamy na stronie klubu z Walimia.
Mecz na pewno jeden z najciekawszych w rundzie wiosennej, obie drużyny walczyły z zaangażowaniem i wynik mógł się obrócić w dwie strony, chociaż akcji mieliśmy więcej. Na pewno był to najbardziej wymagający przeciwnik w tej rundzie, aczkolwiek postawa naszych zawodników zasługuje na pochwałę. Trudny przeciwnik, trudny teren, ale 3 punkty są nasze i super że wygrana w tym meczu przypieczętowała nasz awans do okręgówki – cieszą się w Jaworzynie Śląskiej.
KS Walim – MKS Karolina Jaworzyna Śląska 1:2 
P