Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Na wyjeździe ze Spartą

Przed Zdrojem spotkanie 28 kolejki, które podopieczni trenera Kamila Jasińskiego rozegrają w najbliższy czwartek, 30 maja 2024 roku.

  Karolina wygrywa w Strzegomiu

Nasz rywal aktualnie zajmuje 14 miejsce z dorobkiem 16 punktów i do miejsca dającego utrzymanie traci obecnie 5 oczek.

W poprzedniej serii gier Sparta zremisowała w wyjazdowym spotkaniu ze Zjednoczonymi Żarów 1:1, tracąc bramkę w doliczonym czasie drugiej połowy. Jedlinianie plasują się obecnie na 7 miejscu i mają na swoim koncie 45 puntów. W swoim ostatnim meczu Zdrój minimalnie przegrał u siebie z wiceliderem rozgrywek, zespołem Bielawianki Bielawa 2:3, choć prowadził 1:0 i 2:1. Bramki dla naszej drużyny zdobyli w tym meczu Konrad Zwolenik i Bartosz Chabrowski.

W meczu Zdroju ze Spartą w rundzie jesiennej na Stadionie w Jedlinie-Zdroju lepsi okazali się jedlinianie i po dwóch bramkach Bartosza Chabrowskiego i Konrada Zwolenika wygrali 4:0. Jak będzie tym razem? Czy po raz drugi w tym sezonie Zdrój okaże się lepszy od Sparty? A może padnie remis, lub to gospodarze, którzy nadal walczą o ligowy byt będą się cieszyć ze zwycięstwa? Wszystkich oczywiście serdecznie zapraszamy na to spotkanie. Początek meczu na Stadionie w Ziębicach o godzinie 17:00.

P