Zdrój przegrywa z Lechią

Zdrój przegrywa w ostatnim domowym meczu sezonu choć do przerwy podopieczni trenera Kamila Jasińskiego prowadzili 2:1.

Zasady rozgrywek piłkarskich na Dolnym Śląsku ulegną poważnym zmianom

Gospodarze mieli spore apetyty na komplet punktów. Szybkie prowadzenie po bramce Adriana Gębskiego zostało podwyższone przez Konrada Zwolenika. Tuż przed przerwą Lechia zmniejszyła straty, ale tuż po zmianie stron kolejne trafienie w sezonie zanotował Bartosz Chabrowski. Wydawało się, że wszystko jest pod kontrolą.

Wydawało się bo mniej więcej po godzinie gry wszystko zaczęło się psuć. Bramka kontaktowa Fabiana natchnęła rezerwy Lechii do odważniejszych ataków. Ich starania przyniosły efekt w 84 minucie spotkania. Kacper Bąk trafia do siatki po raz drugi i mamy remis. To jednak gościom nie wystarczyło. Zaryzykowali i ruszyli po zwycięskiego gola. Udało się to w 4 doliczonej minucie gry.